hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Blíži sa Godzone konferencia, mladí sa zjednotia v Jeho mene

Dynamické stretnutie modlitby, povzbudení, svedectiev. Opäť prichádza Godzone konferencia.

Stretnutie plné modlitieb, povzbudení, osobných svedectiev a túžby vidieť, ako sa na Slovensku v mene Ježiš zjavuje nebo. Tak bude vyzerať tretí ročník Godzone konferencie s názvom „V Jeho mene“.

Už tradične sa konferencia uskutoční uprostred Slovenska – v Ružomberku. Mladých prichýli od 10. do 11. apríla športová hala Koniareň. Podľa slov jedného z organizátorov chce projekt Godzone neustále budovať generáciu, ktorej ide o Božie Kráľovstvo (KIOBK), na čo nestačí len jedno stretnutie. „Konferencia je priestor, kde môžeme ísť hlbšie a viac sa venovať témam tejto generácie, povzbudzovať sa navzájom svedectvami a stretnutiami priateľov a spoločenstiev. Taktiež chceme byť s ľuďmi v užšom kontakte ako len na turné,“ priblížil Ivan Petro.

Špeciálnym hosťom bude americký misionár Sean Feucht

Program konferencie v sebe okrem iného zahŕňa modlitby chvál, pútavé prednášky, svätú omšu, ako aj osobné príbehy ľudí, ktorí sú súčasťou projektu Godzone. Špeciálnym hosťom konferencie bude americký misionár Sean Feucht. Sean je zakladateľom organizácie BURN 24/7, ktorá vytvára po celom svete modlitebné ohniská na princípe niekoľkodenných neprestávajúcich modlitebných stretnutí, ktoré sú naplnené uctievaním a volaním po Božej blízkosti a vyliatí Ducha Svätého.

godzone konf

Choďte a hlásajte: „Priblížilo sa Božie kráľovstvo.“ Chorých uzdravujte, mŕtvych krieste; malomocných očisťujte, zlých duchov vyháňajte. Zadarmo ste dostali, zadarmo dávajte. Konferencia má vyzbrojiť generáciu KIOBK, aby prinášala Božie hodnoty do každej oblasti spoločnosti, a tak spôsobila prebudenie na Slovensku,“ uzatvára Ivan Petro slovami, ktoré vystihujú túžbu všetkých zapojených do príprav konferencie.


Pozri si viac
o Godzone konferencii 2015 tu


Autor: Ivana Šalgová
Foto: Godzone

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.