hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Brian Fentress povedie v Trstenej Gospel Workshop

Skúsený zahraničný lektor Brian Fentress navštívi v polovici novembra Trstenú. Na Orave povedie spevácky seminár Gospel Workshop, ktorý vyvrcholí koncertom.

Tretí novembrový víkend bude Trstená na Orave dejiskom jedinečného podujatia, keď počas troch dní povedie skúsený americký lektor Brian Fentress spevácky seminár s názvom Gospel Workshop. Akcia vyvrcholí koncertom gospelovej hudby pod jeho vedením v sprievode živej kapely. „Spievať vo veľkom zbore, spoznať nových ľudí, stretnúť charizmatického lektora a duchovne sa obnoviť, to všetko môžete zažiť na trojdňovom gospel workshope,“ sľubujú organizátori z Inštitútu pre podporu a rozvoj mládeže V. I. A. C. Počas troch dní účastníci zažijú celkovo päť hudobných skúšok a jednu generálku na koncertné vyvrcholenie.

Prihlásiť na workshop i zúčastniť na záverečnom koncerte sa môže každý záujemca, hoci akcia je svojím umiestnením určená hlavne spevákom z Oravy. Organizátori pozývajú „mládežnícke zbory, farnosti i mladých ľudí, ktorí majú radi spev a chcú zažiť výnimočnosť danej akcie„. Počas podujatia bude zabezpečené tlmočenie, ako aj jednotný odev pre všetkých zúčastnených s cieľom vytvoriť jednotu na koncertnom pódiu.

Gospel Workshop sa uskutoční od 15. do 17. novembra 2013 v Trstenej, záverečný otvorený koncert sa bude konať v miestnom Dome kultúry. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.ozviac.sk.

Untitled-1

FOTO: www.ozviac.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.