hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Mladí môžu byť Nezastaviteľní, prichádza Godzone tour 2014

Po šiesty raz prichádza do slovenských miest evanjelizačné turné projektu Godzone. Pod názvom „Nezastaviteľní“ sa uskutoční počas Týždňa Cirkvi pre mládež.

Poprad, Košice, Považská Bystrica, Bratislava, Banská Bystrica a Ružomberok. Tieto mestá budú od 17. do 22. novembra hostiť evanjelizačné turné projektu Godzone. Zámer šíriť evanjelium medzi mladými ľuďmi tak znova pripadne na Týždeň Cirkvi pre mládež.

Sme mladí ľudia, ktorí túžia vidieť Slovensko premenené láskou Boha, ktorý zmenil naše životy. Túžime, aby sa generácia, ktorej ide o Božie kráľovstvo, zjednotila,“ hovoria organizátori projektu na oficiálnom webe. Sú nimi každoročne Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže – projekt GODZONE v spolupráci s Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska. Iniciátori chcú prostredníctvom turné „prinášať nebo na zem a nezastaviteľne milovať. Túžime, aby armáda Kráľa vykročila ako jeden muž a prinášala Svetlo, ktoré prežiari každú temnotu„.

© Godzone tour 2014
Evanjelizačné turné projektu Godzone prichádza tento rok do šiestich slovenských miest

Program jednotlivých stretnutí už tradične stavia na hudobnej i tanečnej zložke, modernej video projekcii, osobnom svedectve, divadelnej vsuvke či kázanom slove. V jednotlivých mestách prejavujú o turné každoročne záujem stovky mladých, v tomto roku týždňový program vyvrcholí „Celoslovenským zvolaním“ v Ružomberku. Viac informácií o projekte možno nájsť aj na Facebooku.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.