hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Gospelparáda predstaví úspešných domácich interpretov

Dnešná hitparáda gospelovej piesne bude bohatá na slovenských interpretov.

Lídrom 44. súťažného kola hitparády gospelovej hudby je skupina Sába s piesňou Vietor. Na prvých priečkach ju dopĺňajú Poetica Musica (pieseň Modlitba blahoslavených) a Slávka Tkáčová (Kým svet spí).

Aktuálne vydanie Gospelparády je bohaté na domácich interpretov. Chýbať nebudú ani Kéfas, Spojený mládežnícky zbor zo Sniny (Eva Mária Karľová), BCC Worship či Janais. Popri štyroch zahraničných novinkách sa premiérovo predstaví aj Dominika Gurbaľová so skladbou „Ty si si ma vyvolil“.


Aktuálnym lídrom Gospelparády je pieseň Vietor od skupiny Sába

Dnešná hitparáda kresťanskej piesne ponúkne aj pozvánky na jesenné koncerty. Poslucháči budú mať možnosť zabojovať aj o gospelový album. Gospelparádu vysiela Rádio Lumen v premiére vždy vo štvrtok v čase od 20:00 do 21:30 , v repríze ju prináša v nočnom vysielaní v stredu od 01:00 do 02:30. Celú reláciu si môžete vypočuť aj v archíve Rádia Lumen.

Text: -ig-
Foto: Depositphotos.com/Elena Elisseeva

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.