hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Projekt Jeho deti pozýva do zboru ADSM

Máte spevácky talent a chcete patriť do zboru na Stretnutí mládeže Košickej arcidiezézy? Využite ponuku Jeho detí – festProjektu.

Gospelová formácia Jeho deti – festProjekt pozýva talentovaných mladých ľudí stať sa súčasťou speváckeho zboru, ktorý bude koncom apríla sprevádzať slávenie bohoslužby na Arcidiecéznom stretnutí mládeže (ADSM) Košickej diecézy. Počas omše, ktorou vyvrcholí diecézne stretnutie mladých s arcibiskupom Bernardom Boberom, sa budú môcť k hudobnému zoskupeniu pripojiť speváci z rôznych kútov diecézy či iných diecéz.

Túžime, aby sa do zboru, ktorý bude spievať na omši, mohli zapojiť aj mladí talentovaní ľudia, ktorí ešte nie sú súčasťou nášho projektu,“ uvádza iniciátor a líder projektu Jeho Deti Martin Jeriga. Otvorenie zboru širokému okoliu je podľa neho výnimočná príležitosť, pričom „mladí ľudia, ktorí túžia spievať Pánovi, môžu zažiť duchovnú aj hudobnú skúsenosť gospelového zboru“. Prihlásiť do zboru sa možno na stránke projektu na Facebooku alebo na adrese jehodeti@gmail.com.

© Jeho deti - festProjekt
Gospelová formácia pozýva mladých spevákov, aby sa pridali do speváckeho zboru na ADSM 2014

ADSM sa bude tohto roku konať v sobotu 26. apríla v Prešove. Na stretnutie s biskupom naň každoročne cestujú stovky mladých z celého východného Slovenska. Počas stretnutia zažijú množstvo sprievodných aktivít, tematické workshopy, modlitby, prednášky či zábavné bloky s cieľom prežiť vďaku za dar spoločenstva. Vrcholom dňa je bohoslužba celebrovaná diecéznym biskupom.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.