hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Zastavte sa pred Vianocami s o. Michalom Zamkovským (VIDEO)

Katechéza o. Michala Zamkovského môže naždy zmeniť váš pohľad na Vianoce, upozorňujú autori videa. Zastavte sa pri úžasnom posolstve o príchode Svetla.

Aké ťažké je žiť v temnotách, potrebujeme svetlo a Boh o tom vie, túži nám ho dať, aby presvetlilo všetko temno v nás a v tomto svete,“ hovorí páter Michal Zamkovský v katechéze, ktorá má pomôcť pripraviť sa na vianočné sviatky. Posolstvo vzniklo v rámci projektu Misie filmom, ktorý pozýva kresťanov stať sa misionármi vo svojom okolí cez šírenie videí. Bývalý provinciál rehole redemptoristov na Slovensku vo videokatechéze pozýva prežiť hĺbku tajomstva, ktoré v adventnom čase očakávame.

Michal Zamkovský bol za kňaza vysvätený tajne kardinálom Macharským v Zakopanom v roku 1980. Po kňazskej vysviacke pôsobil v civilnom zamestnaní v Starej Ľubovni a od roku 1990 v kláštore redemptoristov v Podolínci a ako ľudový misionár doma aj v zahraničí.

Katechéza o. Michala Zamkovského:

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.