hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

CampFest 2015 prezradil tému: Jednoducho v Ňom

Open-air festival s kresťanskou hudbou CampFest predstavil tohtoročnú tému.

Tohtoročný CampFest tematicky nadviaže na minulé leto, keď sa opäť upriami na jednoduchosť. Po „Jednoducho s Ním“ prichádza „Jednoducho v Ňom“. Organizátori spolu s témou predstavili aj vizuál festivalu.

CampFest 2015 bude „Jednoducho v Ňom“

Téma CampFestu ostane ešte jedno leto pri jednoduchosti a bude pokračovaním minuloročnej ústrednej myšlienky „Jednoducho s Ním“. „Bola to taká dôležitá téma, že sme sa rozhodli pri nej ešte chvíľu ostať. Chceme ostať v jednoduchosti, pretože nasledovať Pána Ježiša nie je vôbec zložité, nepotrebujeme byť na to učenci ani vedci, naopak potrebujeme byť ako deti,“ vysvetľuje riaditeľ CampFestu Štefan Beňa voľbu aktuálnej témy „Jednoducho v Ňom„. Tá podľa neho vyjadruje aj túžbu posunúť sa ďalej. „Niekedy môžeme byť na hostine, kde sme v prítomnosti vynikajúceho jedla, ale ak to jedlo neochutnáme, budeme hladní. Je dobré byť v prítomnosti Pána Ježiša, ale ešte lepšie je, ak je Kristus v nás a my v Ňom,“ dodáva Beňa.

Pozri si vtipnú reklamu na Campfest 2015: 

Aj tohto roku v Kráľovej Lehote

CampFest čaká toto leto už 17. ročník. Téma, ktorú preň organizátori zvolili, sa podľa nich nespája s nutnosťou veľa rozprávať a vyučovať ju, ale naopak umožňuje najmä ju prežiť.Pretože nie je nič dôležitejšie a jednoduchšie ako byť v Ňom,“ zhŕňa Beňa. CampFest je open air festival, ktorý organizuje Mládež pre Krista – Slovensko. Od 6. do 9. augusta v lokalite obce Kráľova Lehota (pri Liptovskom Hrádku) ponúkne bohatý program, ktorého súčasťou budú pestrá hudba, dynamické chvály, hlboké uctievanie, inšpiratívne slovo, semináre či svedectvá na viacerých pódiách súčasne. CampFest sa teší obrovskému záujmu, vlani sa na ňom zúčastnilo viac ako 6000 mladých ľudí.

Tohtoročný vizuál CampFestu:

Oficiálne promo video CampFestu 2015: 

Obrázok/plagát: CampFest

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.