hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Jeremy Riddle z Bethel Music mieri na Slovensko, vystúpi na CampFeste

CampFest predstavil prvého zahraničného hosťa. Je ním Jeremy Riddle.

Populárny skladateľ a vedúci chvál Jeremy Riddle z Bethel Music vystúpi v lete na Slovensku. Ako svojho prvého zahraničného hosťa ho predstavil open-air festival s kresťanskou hudbou CampFest.

campfest cover 620

Tohtoročný CampFest ponúkne mimoriadne hodnotný program. Zaručuje ho už meno prvého zahraničného interpreta, ktoré v týchto dňoch odhalili organizátori. Do Kráľovej Lehoty pri Liptovskom Hrádku pricestuje populárny Jeremy Riddle u USA, ktorého priaznivci gospelovej hudby a chvál poznajú predovšetkým ako lídra Bethel Music.

Riddle je hosť svetového formátu

Jeremy Riddle je skladateľ a vedúci chvál v zbore Bethel, ktorý pôsobí v meste Redding v Kalifornii (USA). Ako tínedžer bol súčasťou zboru Vineyard, kde sa neskôr stal aj vedúcim mládeže a vedúcim chvál. V roku 2007 vydal Jeremy svoj prvý sólový album s názvom Full Attention, z ktorého pochádza aj známa pieseň Sweetly Broken (Nežne zlomený). S manželkou Katie majú päť detí.

Jeremy vo svojom prejave nesie vášeň pre Božiu prítomnosť a jeho chvály vovádzajú do slobody a uctievania pred Pánom,“ uvádzajú organizátori CampFestu o hosťovi, ktorý popri vedení chvál v zbore Bethel slúži regionálne aj medzinárodne. „Tento rok to bude preňho na CampFeste premiéra, ale o to viac sa tešíme na spoločne strávený čas s týmto pokorným služobníkom,“ dopĺňajú organizátori festivalu.


Prečítaj si aj: 
CampFest 2015 prezradil tému: Jednoducho v Ňom


Pred mesiacom CampFest odhalil tému tohto leta, ktorou nadviaže na svoj minulý ročník, keď sa opäť upriami na jednoduchosť. Po “Jednoducho s Ním” totiž prichádza téma “Jednoducho v Ňom”. Festival sa každoročne teší obrovskému záujmu, vlani sa na ňom zúčastnilo viac ako 6000 mladých ľudí.

Autor: -ig-
Zdroj a foto: CampFest

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.