hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Na Liptov prídu austrálski Planetshakers, CampFest sníva o prebudení

Festival Awakening Slovakia zmenil miesto, popri zahraničných vystúpia aj domáci hostia. 

Hlavným hosťom tohtoročného festivalu s názvom “Awakening Slovakia” budú Planetshakers s rečníkom Benom Fitzgeraldom. Austrálske teleso podporí tretie pokračovanie stretnutia mladých kresťanov z celého Slovenska s cieľom spojiť sa v modlitbe za prebudenie Slovenska a susedných krajín a vytvoriť jednotné spoločenstvo.

V Liptov Aréne Tatralandia v Liptovskom Mikuláši 18. júna vystúpia aj Adam Shepski (Kanada) a slovenskí rečníci Ján Buc, Marián Lipovský, Vlado ŽákMichal Kevický. Predstavia sa aj domáce worshipové kapely TimothyESPÉ.

AWKNG FB COVER 20perc
Festival Awakening je voľným pokračovaním worship festivalov z minulých rokov, ktorých cieľom bolo zjednotiť a osloviť komunity kresťanov v mestách Slovenska aj mimo obdobia konania festivalu CampFest. Štvrtý ročník sa bude konať na novom mieste, ale vízia ostáva rovnaká. „Chceme snívať sen o prebudení a spolu zápasiť za prebudenie v našej krajine a v krajinách okolo nás,“ uviedli organizátori. Awakening Slovakia bude spoločným ukončením modlitebno-pôstnej konferencie Mobilizácia, ktorá sa bude konať v rovnaký víkend.

Program sa začne o 16.00 popoludní, cena vstupenky na mieste je 15 eur, v predpredaji v sieti eventim.sk za 10 eur. Počet miest je obmedzený na 2000. Viac informácií možno nájsť na oficiálnom webe podujatia.

AWKNG SK17

Text a foto: TS/Michaela Paštrnáková, upravené

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.