hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Deti snívajú sen o rodine, naspievali k nemu pieseň

Detská kapela S.I.L.A predstavila novú skladbu „Sen o rodine“.

Po emotívnej skladbe pre zosnulého chlapca nahrala desiatka malých spevákov z detskej kapely S.I.L.A. ďalšiu pieseň. S názvom „Sen o rodine“ poukazujú na potrebu vzájomnej pomoci a budovania rodín, kde je každý milovaný.

Život nie je ideálny a tým, ktorí nemajú kompletnú rodinu, treba pomôcť,“ upozorňuje autor piesne a zároveň detského projektu Vlado Bis. „Sen o rodine“ je podľa neho snom o tom, že rodinu vždy tvoria deti, otec a mama. Oproti prvotine detskej kapely S.I.L.A. ide o veselšiu a rýchlejšiu pieseň.

Poď s nami snívať sen o rodine, kde sa nikto necíti opustený, kde nikto nie je zbytočný, kde láska vládne a každý je milovaný,“ spievajú malí speváci v novej skladbe. Text upozorňuje na potrebu budovania rodín, v ktorých manželia túžia prijať deti a kde prítomnosť lásky potvrdzuje aj vytvorenie podmienok pre život starých ľudí. Pieseň si môžete vypočuť tu:

Detská kapela S.I.L.A. vznikla v decembri minulého roka, názov je skratkou z anglického “Soldiers In the Lord’s Army”, čiže “Bojovníci v Pánovej armáde”. Skladba „Sen o rodine“ nadväzuje na štúdiový debut zoskupenia “Nebo má ďalšieho anjela”. Viac informácií o kapele možno nájsť na FB-stránke.

Autor: Kristína Zelná
Foto: S.I.L.A / Vladimír Bis

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.