hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Novinka DJ Besikyho: S Jánom Kudlíkom z GT 2013 štartujú spoluprácu

Účastníci Gospel talentu 2013 DJ Besiky a Ján Kudlík predstavili spoločnú skladbu. Pieseň Ty ľúbiš stále má byť štartom ich hudobnej spolupráce.

Zo vzájomnej spolupráce dvoch súťažiacich v celoslovenskej súťaži Gospel talent 2013 vznikla nová gospelová pieseň. Producent a DJ kresťanskej elektronickej hudby DJ Besiky (na fotografii) a spevák Ján Kudlík sa spojili, aby tvorili piesne s dobrým posolstvom. Prvá nesie názov „Ty ľúbiš stále“.

Naša skladba vznikla hneď po súťaži Gospel talent 2013, ešte v novembri minulého roku. Ján Kudlík sa mi ozval, že sa mu páči môj hudobný štýl a že by si rád vyskúšal spoluprácu, tak sme išli do toho,“ opisuje Marián Jáchym alias DJ Besiky vznik skladby, ktorú autori v týchto dňoch predstavili vo finálnom spracovaní. Text je dielom oboch interpretov, o hudbu a rap sa postaral DJ Besiky, vokál naspieval Kudlík. „Skladba je o Bohu, ktorý nás miluje za každých okolností – či s ním sme alebo nie. Sme mu vďační za to, že nás miluje vždy a všade,“ vysvetľuje Jáchym. Pieseň je podľa neho určená pre všetkých – veriacich i neveriacich, mladých i skôr narodených.

DJ BESIKY feat. JÁN KUDLÍK: TY ĽÚBIŠ STÁLE:

Nová dvojica interpretov má v pláne nahrať ďalšie spoločné skladby. „Máme už napríklad demo nahrávku skladby Nesmrteľná duša a možno bude aj CD s kresťanskou tanečnou muzikou v štýle dance, house, dubstep,“ naznačuje DJ Besiky, ktorý v súťaži Gospel talent 2013 predstavil pieseň Je pre mňa jediný (feat. ZEE). Ján Kudlík v nej súťažil so skladbou Recept.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.