hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

DJ Besiky a raperka MiaCoCo z GT13 majú spoločný remix

Účastníci Gospel talentu 2013 sa znova spojili. Zo spolupráce DJ Besikyho a raperky MiaCoCo vznikol remix Volím si všetko.

Producent a DJ kresťanskej elektronickej hudby DJ Besiky po spolupráci so spevákom Jánom Kudlíkom predstavil spoločnú skladbu s ďalším účastníkom súťaže Gospel talent 2013 (GT13). Raperke MiaCoCo vytvoril remix jej autorskej skladby Volím si všetko.

Naša spolupráca vznikla tak spontánne. Máriu som si všimol v Gospel talente 2013, kde celkom vynikala oproti ostatným súťažiacim tým, že nespievala, ale rapovala,“ vysvetľuje Marián Jáchym alias DJ Besiky začiatky spolupráce. „Uvedomil som si, že je raperka, čo na slovenskej scéne nie je obvyklé, vlastne u nás ani žiadnu inú raperku nepoznám, tobôž nie kresťanskú. Nedávno Mia vydala nový Mixtape Smerovka a navrhol som jej, nech mi pošle acapella verzie, z čoho vznikol tento remix,“ uvádza Jáchym.

Skladba Volím si všetko je podľa neho o prijímaní Božej vôle, aj keď ju človek v danom momente vôbec nechápe a bojuje proti nej. „Snažte sa byť takými, akými vás chce mať Boh a prijmite to, ako keby ste to chceli vy sami,“ opisuje odkaz piesne jej producent Jáchym.

MiaCoCo pochádza z východoslovenskej obce Nová Ľubovňa a aktuálne žije vo Viedni, od roku 2005 tvorí vlastné texty. Spolu nahrala doposiaľ osem skladieb, súťaž GT 2013 bola jej prvým verejným predstavením autorských piesní. Mia v nej so súťažnou skladbou Počúvaj svedomie získala v internetovom hlasovaní poslucháčov 61 hlasov. DJ Besiky v GT13 predstavil pieseň Je pre mňa jediný (feat. ZEE), za ktorú získal 149 hlasov internetových poslucháčov.

DJ BESIKY feat. MiaCoCo: VOLÍM SI VŠETKO:

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.