hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

DJ Besiky predstavil skladbu s Miriam Kušnierovou

Účastník GT 2013 DJ Besiky predstavil novú skladbu „Láska je dôležitá“. V poradí svoj druhý raperský singel naspieval s Miriam Kušnierovou.

Producent a DJ kresťanskej elektronickej hudby a účastník súťaže Gospel talent 2013 (GT 2013) DJ Besiky po spolupráci so spevákom Jánom Kudlíkom a raperkou MiaCoCo predstavil novú skladbu „Láska je dôležitá“. Vytvoril ju so speváčkou Miriam Kušnierovou, ktorá piesni dodala vokál.

Ľudia by si mali viac uvedomovať, aká je láska dôležitá, lebo bez lásky by nebolo ničoho,“ vysvetľuje Marián Jáchym alias DJ Besiky hlavný odkaz skladby. Obsahovo podľa neho poukazuje na lásku medzi dvomi ľuďmi, ako aj na tzv. nebeskú lásku, z ktorej všetko vychádza. „Keby nebola nebeská láska, na Zemi by bolo iba zlo. Preto vo svojom rape hovorím ,ukáž mi láska,“ dopĺňa Besiky.

Pieseň, ktorá je Besikyho druhým raperským singlom, je podľa autora určená pre široké publikum – veriacich i neveriacich, mladých i skôr narodených. Besiky sa podpísal pod hudbu, text a rap, vokál patrí Kušnierovej. V domácom štúdiu „Milo rec. Studio“ Miloša Jurigu v Čachticiach boli nahraté rap a vokály, mix a mastering vytvorila spoločnosť Semitrance records, ktorá skladbu vydala na albume „The Various Genres, Vol. 5 Ep 2014“.

DJ BESIKY feat. MIRIAM KUŠNIEROVÁ – LÁSKA JE DÔLEŽITÁ:

Besiky feat. Kusnierova _ Laska je dolezita

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.