hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Kapela Kéfas predstavila singel Budem tu

Ružomberská gospelová kapela Kéfas má nový singel Budem tu. Predstavila ho vo vysielaní Rádia Lumen.

Známa kresťanská hudobná skupina Kéfas zverejnila nový singel s názvom Budem tu. Ružomberské zoskupenie, ktoré je autorom úspešnej skladby „Máš…“, novú pieseň predstavilo v rozhovore na Rádiu Lumen. „Pesnička vznikla asi už v roku 2009, ale nedostala sa na album Láskou skúšaní,“ uviedol pre Lumen spevák a gitarista kapely Ľuboš Kútnik, ktorý verí, že skladba bude mať u fanúšikov úspech. „Keď sa pesnička skladá, každý muzikant verí, že nájde pozitívnu odozvu u poslucháčov.

Kapela v tomto roku oslávi 20 rokov existencie a muzikantsky aj duchovne sa v porovnaní so začiatkami posunula úplne inam, čo je aj prípad hudobnej novinky. „Už spievame o iných témach ako keď sme začínali. Pieseň je o tom, že my, muži, by sme ako partneri mali stáť pri našich polovičkách a byť im oporami v živote,“ vysvetľuje Kútnik nosný motív skladby Budem tu, ktorým sú manželské vzťahy. Autorom textu je dvorná textárka kapely Marcela Šimková.

© www.facebook.com/pages/Kéfas
V roku 2014 oslávi kapela Kéfas 20 rokov existencie, prednedávnom predstavila nový singel Budem tu

Nový singel skupina v Rádiu Lumen predstavila v rámci rubriky Infodielňa v piatom tohtoročnom vydaní relácie Gospelparáda. V rámci rozhovoru ju navštívili traja z piatich členov skupiny Kéfas – Ľuboš Kútnik, Vladimír Klimek a Martin Šafek. Celý rozhovor si po spustení plnej verzie nového webu bude možné môžete vypočuť v internetovom archíve rádia.

KÉFAS – BUDEM TU:

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.