hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Kapela N.D.E. chystá letný návrat: Natočí nové skladby i videoklip

Autorský hudobný návrat chystá toto leto gospelová rocková kapela N.D.E. Z augustového nahrávania vzniknú tri štúdiové nahrávky a videoklip.
Kapela N.D.E., ktorá ako jedna z prvých kresťanských hudobných skupín priniesla na domácu hudobnú scénu rockový štýl, poteší svojich fanúšikov novými autorskými skladbami. Natočí ich v štúdiu v Šulekove.
Po hudobnej stránke to bude trochu iný rukopis, než na akí ste boli u N.D.E. zvyknutí,“ naznačuje líder kapely, autor hudby a textov Vlado Bis. V N.D.E. podľa neho uplynulý rok trávili značný čas v skúšobni, pracovali na aranžmánoch a hudbu postavili viac na klávesoch. „Nechajte sa prekvapiť, sme stále tu a na jeseň vám predstavíme nové skladby,“ dodáva Bis.
Líder kapely N.D.E. Vlado Bis
Kapela N.D.E. vznikla v roku 1999, v marci tohto roku oslávila 15 rokov existencie. Na gospelových festivaloch hráva od roku 2005. V súčasnosti pôsobí v zostave Vlado Bis (basgitara, spev), Adam Váry (gitara, spev), Miro Teker (klávesy) a Mišo Bubnár (bicie). Kapela má na konte videoklipy k piesňam Dokonané a Zrážka so svetom. Viac o kapele povedal v rozhovore pre igospel Vlado Bis, ďalšie informácie možno nájsť na konte na Facebooku či na hudobnej komunite Bandzone.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.