hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Sima Martausová Klip, čo pozýva skloniť sa pred Bohom: Sima Martausová a jej zábery z Mont Blancu

Slovenská gospelová scéna je bohatšia o ďalší výnimočný klip.

Pieseň Baránok zložila v rámci duchovnej prípravy Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove. Hlbokej a jemnej skladbe Baránok teraz Sima Martausová podarovala prekrásny klip, ktorý pozýva skloniť sa pred Bohom. 

Táto pieseň aj klip sú pre mňa veľkým darom. Baránka vnímam nielen ako pesničku, ale predovšetkým ako modlitbu,“ vyznáva sa Sima s tým, že v refréne spieva akoby hlasom Jána Krstiteľa.  „Je pre mňa vzorom najmä v tom, že ľudí upriamoval na Ježiša.“

Klip obsahuje zábery z Liptova, ale aj osobné zábery Simy z turistiky v Tatrách i jej výstupu na Mont Blanc. Klip vytvorili v Moovi, bicie k piesni nahral Simin bubeník Ajdži a gitaru Jimmy Cimbala. Pieseň Baránok je prvou zo série skladieb v rámci duchovnej prípravy P18, nasledovať ju v priebehu tzv. Odvážneho roka bude osmička kresťanských interpretov.

Autor:-ig- / Foto: Youtube/Baránok

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.