hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Počuli ste už Svätú radosť od ESPÉ?

Kvetný víkend je časom radosti, ktorú mladí prežívajú aj na špeciálnych stretnutiach. Na igospele si ju doprajeme cez kapelu ESPÉ.

ESPE 616

Kvetný víkend je už tradične časom stretnutí mladých v rôznych kútoch Slovenska. Keďže miesto spoločenstva býva miestom radosti a takú tento víkend zažívajú napríklad aj na víkende v Banskej Bystrici, doprajeme si ju aj na igospele. Ponúkame klip od kapely ESPÉ s názvom Svätá radosť.

Ako kapela ESPÉ máme v srdci túžbu viesť ľudí vo chválach k otvorenému nebu a Božej prítomnosti. Snívame o Jeho sláve zjavenej na každých chválach, ktoré hráme. Klipom „Svätá radosť“ sme chceli priniesť niečo nové. Veríme, že Boh nás pozýva k radosti,“ hovorí klávesák ESPÉ Ivan Petro s tým, že „Biblia hovorí o tom, že Božie kráľovstvo je spravodlivosť, pokoj a radosť v Duchu Svätom a to je to, čo na naších stretnutiach veľakrát chýbalo. Chceli sme tiež skúsiť niečo iné, ako doteraz a uvoľniť ľudí do slobody a radosti pred našim Bohom.

Pieseň Svätá radosť nie je absolútnou novinkou, vznikla už v roku 2013. Klip však vznikol až na Godzone Tour 2013 – Armáda Kráľa. Text ku skladbe pripravil Julo Slovák, hudba je spoločným dielom kapely.

POVZBUĎTE SA K RADOSTI CEZ „SVÄTÚ RADOSŤ“ OD ESPÉ:

FOTO: ESPÉ

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.