hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Portál igospel spustil hudobnú knižnicu, obsahuje 150 piesní

Hudobná knižnica skladieb troch ročníkov súťaže Gospel talent je už prístupná verejnosti.

Oddnes si možno online vypočuť ktorúkoľvek zo súťažných piesní všetkých troch doterajších ročníkov celoslovenskej súťaže Gospel talent. Vo forme hudobnej knižnice ich sprístupnil portál igospel pre všetkých fanúšikov a priaznivcov gospelovej hudby a začínajúcich autorov.

150 skladieb na jednom mieste

Za tri ročníky celoslovenskej súťaže Gospel talent (GT), ktorá od roku 2009 hľadá nové talenty gospelovej hudobnej scény na Slovensku, interpreti verejnosti predstavili takmer 150 autorských skladieb. Portál igospel, ktorý sa pred dvoma rokmi stal exkluzívnym nositeľom informácií o projekte GT, dnes sprístupnil hudobnú knižnicu, ktorá obsahuje každú z nich. Fanúšikovia kresťanskej hudobnej tvorby si tak môžu na jednom mieste online vypočuť kompletnú zbierku autorských skladieb všetkých piesní, ktoré bojovali o titul GT, vrátane tých, ktoré boli najúspešnejšie.


Prečítaj si
viac o projekte hudobnej knižnice GT


Hudobná knižnica je bezplatná, stačí sa zaregistrovať

Počúvať skladby v hudobnej knižnici môže každý návštevník portálu, služba je bezplatná. Jediným krokom k získaniu prístupu je jednoduchá registrácia. Fanúšikovia gospelu ňou okrem archívu skladieb automaticky získajú aj odber informácií o ďalších novinkách portálu igospel prostredníctvom newsletteru. Knižnica bude kedykoľvek prístupná cez hlavné menu portálu.

Otvoriť si ju možno na tomto mieste: 

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.