hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Poznáte druhý špeciálny výber Gospel talentu?

Hudobná redakcia Rádia Lumen po druhýkrát nominovala účastníkov súťaže Gospel talent 2013 do špeciálneho výberu. Vytvorila desiatku pozoruhodných interpretov.

Výber dvadsiatich interpretov Gospel talentu 2013 je kompletný. Jeho autorom je hudobná redakcia Rádia Lumen, ktorá do špeciálnej zostavy jednotlivcov i kapiel zaradila neocenených súťažiach. „Na prezentačnom pódiu sa ocitli nádejní súťažiaci autori, na ktorých by sa nemalo zabudnúť,“ uviedla vedúca hudobnej redakcie Rádia Lumen Diana Rauchová. Dvadsať interpretov predstavili dve nesúťažné vydania relácie Gospelparáda. Špeciálny výber umožnil objaviť sa v rozhlasovom éteri súťažiacim, ktorých hlasovanie ani divoké karty v súťaži neposunuli do Veľkého finále.

Druhý výber interpretov Gospel talentu 2013 dopĺňa minulotýždňový a ocitli sa v ňom interpreti Terézia Máliková (skladba Protector), Siloe (Chudák), Jana Demčáková (Slovenova modlitba), Agatangel (Si môj veľký Pán), Paula (K Tebe volám), The Able (Prichádzam), FireFly (Pieseň pokusov), Roman Dovala a Crossroads (Vtáča), VeVe & band (Aký veľký je môj Boh) a Soren (Nech hovoria). Špeciálne vydanie relácie z 19. decembra, ktoré skompletizovalo osobitnú zostavu porozuhodných interpretov, si môžete vypočuť v archíve na tomto mieste.

Prečítajte si aj: Títo desiati sú v prvom špeciálnom výbere Gospel talentu

© Gospel talent 2013
Poznáme kompletný špeciálny výber neocenených interpretov súťaže Gospel talent 2013

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.