hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Rocková kapela N.D.E. hľadá speváka

Gospelová kapela N.D.E. ponúka možnosť stať sa členom rockového zoskupenia s dlhoročnými skúsenosťami. Hľadá speváka alebo speváčku.

Máte vzťah k spevu a rockovej hudbe? Ponuka od kapely N.D.E. je možno práve to, čo hľadáte. Staňte sa predstaviteľom kresťanského rocku a vyskúšajte si pôsobenie po boku dlhoročných muzikantov. Stačí, ak sa im ozvete a zareagujete na výzvu. Zoskupenie hľadá „spoľahlivého a zodpovedného speváka či speváčku, čo má rád, rada rock a Ježiša,“ uvádza hudobník Vlado Bis s tým, že by malo ísť o interpreta, ktorý žije, študuje alebo pracuje v Bratislave. V hlavnom meste totiž kapela pôsobí.

N.D.E. je jedna z prvých kresťanských hudobných skupín, ktorá na domácu hudobnú scénu priniesla rockový štýl. V marci oslávi 15 rokov existencie. Viac o kapele povedal v rozhovore pre igospel Vlado Bis, ďalšie informácie možno nájsť na konte na Facebooku či na hudobnej komunite Bandzone. Inšpirovať možných záujemcov môže aj táto skladba kapely s názvom „Je dokonané“:

Kapelu N.D.E. možno kontaktovať emailom na adrese nde@nde.sk.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.