hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

The Wind majú klip k piesni z GT V Tvojich rukách

Dvojnásobný účastník súťaže Gospel talent kapela The Wind predstavila svoj premiérový klip k piesni V tvojich rukách.

Pop-rocková a gospelová kapela The Wind, známa účasťou v dvoch ročníkoch celoslovenskej súťaže Gospel talent, natočila svoj premiérový videoklip. Hudobné zoskupenie z dedinky Vojčice pri Trebišove ho vytvorilo práve k minuloročnej súťažnej skladbe s názvom V Tvojich rukách. Pieseň sa v internetovom hlasovaní poslucháčov ocitla v prvej desiatke spomedzi všetkých súťažiacich v Gospel talente 2013.

Pieseň V Tvojich rukách vznikla v období, keď sme si naplno začali uvedomovať, že všetko sa dá zvládnuť, len ak to plne odovzdáme Bohu. Nie my sme víťazi, ale on skrze nás, a to nás ozaj robí šťastnými, slobodnými a ochotnými kráčať ďalej,“ hovorí líder kapely The Wind Ján Gofus. Natočený klip je prvým v živote skupiny a jeho výrobu členovia hodnotia ako veľmi zaujímavú skúsenosť. „Natáčanie sa nieslo v príjemnej a veselej atmosfére, čiže sa nám pracovalo výborne a s výsledkom sme nadmieru spokojní,“ doplnil Gofus.

© The Wind
Gospelová kapela The Wind predstavila svoj prvý klip k piesni „V Tvojich rukách“, s ktorou vlani súťažila v Gospel talente 2013

Kapela The Wind vznikla v septembri 2009 za účelom hrania na mládežníckych sv. omšiach. Repertoár postupne doplnila o autorské skladby, ktoré vlani vydala na debutovom albume „Nekonečno na dosah“. V roku 2011 sa kapela prihlásila do druhého ročníka súťaže Gospel talent s piesňou Oheň. V minuloročnom kole sa predstavila so skladbou V Tvojich rukách, ktorá v internetovom hlasovaní poslucháčov získala 301 hlasov. Zoskupenie vlani absolvovalo aj „omšovo-koncertné turné“ s názvom ComeBACK, v rámci ktorého navštívilo farnosti východného Slovenska.

PREMÉROVÝ KLIP THE WIND KU SKLADBE V TVOJICH RUKÁCH:  

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.