hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Začal sa populárny CampFest, každého pozýva byť Jednoducho v Ňom

Populárny Open Air hudobný festival CampFest dnes spustil svoj 17. ročník.

Po sedemnásty raz sa dnes začal Open Air hudobný festival CampFest. Na Ranči Kráľova Lehota bude trvať oddnes do nedele. Hudba, slovo, divadlo, stanovanie, zábava a nádherná príroda Liptova bude účastníkov sprevádzať počas troch dní.

Aktuálny ročník sa nesie v téme „Jednoducho v Ňom“. „Ak ostávame v Ňom a On v nás, potom aj atmosféra okolo nás nie je výsledkom iba nášho charakteru alebo snahy,“ vysvetľujú organizátori. Z programovej časti festivalu sa možno pripraviť na vystúpenia zahraničných interpretov, ako sú Martin Smith, Jeremy Riddle, Riverside Worship Band, October Lights či STU33.

Foto: www.facebook.com/CampFest.sk
CampFest 2015: Headliner Martin Smith v stane

Slovenské zastúpenie reprezentuje každoročná kombinácia kapiel Timothy, Lámačské chvály, eSPé, Rieka života, BCC worship či Tretí deň. Za vypočutie bude určite stáť koncert sympatickej Simy Martausovej, premiérovej víťazky súťaže Gospeltalent, ktorá ponúkne prierez svojou tvorbou. Hudobne náročnejších návštevníkov určite potešia vystúpenia kapiel Felice, Praise & Blues-ship band, ako aj česká kapela MeloDive. Fanúšikov tvrdšej hudby pozývame na koncerty kapiel Ignore!, N.D.E. či českých Invisible?.

Okrem hudobnej časti ponúka Campfest spolu 12 seminárov, ktoré prinesú rôzne témy. Hovoriť sa bude o vlastnostiach ženy v Božom srdci, o pornografii, chválach, živote a službe Jeremyho Riddla, živote vo vzťahu či genderovej ideológii.

V Detskom stane a v stane Faráž čaká na deti veľa hier, divadla, tanca a aj čas chvál, o ktoré sa postará aj Braňo Letko z Lámačských chvál. V DM Baby stane je vytvorený priestor na oddych, prebaľovanie a nakŕmenie detí od 0-3 rokov a ich rodičov. Popri týchto stanovištiach sa deti môžu vyblázniť na externých sprievodných aktivitách, skákacích hradoch, trampolínach, vodnom futbale.

campfest cover 620

S obľúbenými interpretmi tento rok vo väčšom stane CampFest Home

Pre tých, čo majú radi aj inú formu umenia, bude k dispozícii bohatý a rôznorodý program rómskeho divadelného klubu DIK. Tento klub spolu s ďalšími svedectvami, koncertmi je súčasťou nového programového stanu ROMANO KHER/RÓMSKY DOM. Pre tých, ktorí si chcú zakúpiť CD, odfotiť sa či jednoducho stretnúť so svojím obľúbeným interpretom, je nachystaný väčší a lepší stan CampFest Home. Ide o priestor určený na autogramiády, ale aj na poskytovanie služieb či informácii o MPK a CampFeste.

Ak ešte nemáte program na tento slnečný víkend, s radosťou vás pozývame stráviť ho práve na CampFeste. Rodiny s deťmi do 15 rokov, majú spoločnú vstupenku v cene 95 €, ktorá platí na celý CampFest. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Zľavy na vstup majú aj dôchodcovia, vstup zdarma majú držitelia karty ZŤP a sprievod k osobe na vozíčku. Ak nemôžete prísť na celý čas festivalu, dajú sa zakúpiť celodenné vstupenky na konkrétny deň, prípadne jednorázové vstupy na tri hodiny. Viac podrobností ohľadom cien a zliav nájdete na Campfest.sk v sekcii Vstupenky,“ dopĺňa Zuzana Božíková z mediálneho tímu festivalu.

Zdroj: CampFest, mediálny tím
Foto: CampFest, www.facebook.com/CampFest.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.