hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Víťaz Gospel talentu získa aj elektroakustickú gitaru

Víťaz súťaže Gospel talent 2013 získa niekoľko atraktívnych cien. Okrem kompletného spracovania a rozhlasovej rotácie skladby mu bude patriť aj elektroakustická gitara.

Víťaz súťaže Gospel talent 2013 získa niekoľko prestížnych cien. Odštartovať novú etapu svojej hudobnej tvorby mu pomôže hlavne nahratie a mastering autorskej skladby v profesionálnom štúdiu a jej následné nasadenie do vysielania v rádiu. Okrem toho však od špeciálneho partnera projektu získa aj elektroakustickú gitaru.

© Depositphotos.com/Sergejs Rahunoks
Víťaz Gospel talentu 2013 si okrem ďalších cien domov odnesie aj elektroakustickú gitaru

Kľúčové pre organizátorov už tretieho ročníka Gospel talentu je podať pomocnú ruku začínajúcim interpretom gospelovej hudby. Preto sa praktickým smerom aj tento raz uberá podpora pre absolútneho víťaza, ktorý vzíde zo živého rozhlasového finále na konci októbra. Nový gospelový talent roka sa môže tešiť na kompletné spracovanie vlastnej skladby v profesionálnom štúdiu, pričom do jedného mesiaca od jej nahratia ju budú môcť fanúšikovia počúvať z rozhlasového éteru. Takáto skúsenosť i usmernenie od profesionálov je výraznou podporou pre každého nového hudobného tvorcu.

Organizátori si však napriek tomu pripravili ďalšie prekvapenie: víťaz si domov odnesie aj elektroakustickú gitaru. Špeciálny partner podujatia – www.musicant.sk – venuje talentovanému interpretovi elektroakustickú gitaru VGS B-10 CE Bayou Natural Satin. Zložiť na nej svoju novú skladbu bude môcť nový majiteľ hneď po skončení súťaže.

PREČÍTAJ SI VIAC o cenách pre absolútneho víťaza Gospel talentu 2013

Gospel talent 2013 je spojený s viacerými novinkami i prekvapeniami, ktoré tvorcovia odkrývajú priebežne. Prvou bola zmena celkového vizuálu komunikácie a informovanie cez nový informačný portál igospel.sk. Nasledovať budú aj ďalšie. Okrem atraktívnych cien pre víťaza sa možno tešiť sa možno tešiť aj na súťaž pre poslucháčov i viaceré organizačné zmeny.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.