hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Finalisti Gospeltalentu 2016: Skupina Not Us

Finálová dvojica v kategórii skupín je kompletná, poznáme druhého postupujúceho.

Vo Veľkom finále sa vo štvrtok 5. mája naživo predstaví aj skupina Not Us. Pieseň Prvý dotyk ich v internetovom hlasovaní vyniesla ako druhú postupujúcu kapelu do pozície bojov o absolútne víťazstvo. V kategórii skupín sa predstaví spolu s Way to go.

„Od Boha máme vyžadovať veľké veci. Násilníci sa zmocňujú Božieho kráľovstva, máme klopať, búchať, aby sa nám otvorili dvere. Pravdaže nech vyhrá ten, ktorý je toho hoden,“
hovoria členovia mladej worshipovej skupiny z Prešova a Vranova nad Topľou o tom, kto by mal vyhrať Gospeltalent. Not Us chcú cez súťažnú pieseň vzbudiť u ľudí túžbu alebo aspoň myšlienku nechať sa uniesť jeho krídlami“. „Kiež by ho aspoň jeden ďalší našiel, to by bola výhra,“  hovoria o skladbe, ktorá opisuje, kým je pre nich Boh. Vznikla iba pred mesiacom.

Not Us

Do Veľkého finále ich vynieslo takmer 600 hlasov

V online hlasovaní poslucháčov poslalo skupine Not Us hlas 574 fanúšikov. Kapela vďaka nim nebude chýbať v živom rozhlasovom prenose vo štvrtok 5. mája od 20:00, keď sa predstaví po boku ďalších finalistov. Mená zvyšných dvoch postupujúcich v kategóriách spevák  a speváčka prinesieme zajtra a v sobotu.


Poď na Veľké finále – zakúp si lístok ešte dnes!


Autor: -ig-
Foto: Gospeltalent, Not Us, Depositphotos.com/HighwayStarz

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.