hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Finalisti Gospeltalentu 2016: Skupina Way to go

Poznáme meno prvého finalistu v kategórii skupina.

Fanúšikovia v online hlasovaní rozhodli o šiestich postupujúcich do Veľkého finále Gospeltalentu 2016. Za kategóriu skupina doň mieria piati mladí muži zo Slovenska a Moravy „Way to go“ s piesňou Vodiaci pes.

Naša kapela prináša na kresťanskú scénu niečo nové a výhra v súťaži by nám to pomohla šíriť,“ reagujú prví finalisti na otázku, prečo by mali v súťaži vyhrať. Ich skladba vznikla na základe inšpirujúceho stretnutia člena kapely s vodiacim psom a jeho pánom. „Boh nás vedie životom tak, ako vodiaci pes vedie svojho pána,“ vysvetľujú námet na text. Spolu hrávajú takmer dva roky.

way to go

Zahlasovalo za nich takmer 1,5 tisíc fanúšikov

Vidieť vo finále si ich vyžiadalo 1426 fanúšikov, ktorí im v online hlasovaní odoslali hlas. Kapela tak nebude chýbať v živom rozhlasovom prenose vo štvrtok 5. mája od 20:00, keď sa predstaví po boku ďalších finalistov. Ich mená prinesieme postupne v priebehu tohto týždňa.


Poď na Veľké finále – zakúp si lístok ešte dnes!


Autor: -ig-
Foto: Gospeltalent, Way to go

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.