hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Finalisti Gospeltalentu 2016: Speváčka Stanislava Vassová

Gospeltalent odkryl meno prvej postupujúcej finalistky.

Ďalším účastníkom Veľkého finále Gospeltalentu 2016 sa stala speváčka Stanislava Vassová s piesňou Mária – Kráľovná. V živom rozhlasovom prenose vystúpi spolu s kapelou Way to go a spevákom Kikom Balcom. Rozhodli o tom fanúšikovia v internetovom hlasovaní. 

Možno by to bola pre mňa vstupenka do budúcnosti, akú si predstavujem – spev, oslava Boha a veľká radosť,“ odpovedá Stanislava, prečo by mala vyhrať práve ona. Na konte už má  viacero piesní, ktoré odzneli na omšiach, adoráciách či koncertoch. Súťažnou skladbou
túži povedať ženám, že „popri mnohých dnešných celebritách, ktoré sa snažia zadávať pravidlá krásy, je to stále Mária, ktorá je najlepším ženským vzorom.“ Študentka operného spevu Stanislava ju zložila pred dvomi rokmi.

vassova

O Veľké finále pre ňu požiadala tisícka fanúšikov

Prvá ženská finalistka Stanislava Vassová si v poslucháčskom semifinálovom hlasovaní získala priazeň presne 1000 fanúšikov. So súťažnou piesňou vystúpi naživo v rozhlasovom prenose vo štvrtok 5. mája od 20:00. Mená ďalších štyroch finalistov prinesieme postupne v priebehu tohto týždňa.


Poď na Veľké finále – zakúp si lístok ešte dnes!


Autor: -ig-
Foto: Gospeltalent, Stanislavá Vassová, Depositphotos.com/HighwayStarz

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.