hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Gospeltalent s extra novinkou: Zúčastni sa Veľkého finále

Buď pri tom, keď spoznáme nové Gospeltalenty za rok 2016!

Úspešná autorská súťaž pre kresťanských speváckych a hudobných interpretov Gospeltalent už o necelý mesiac spozná víťazov aktuálneho štvrtého ročníka. Ich mená prinesie atraktívne Veľké finále, ktoré v živom rozhlasovom prenose ponúkne jedinečnú hudobnú šou, keď sa na jednom pódiu predstavia začínajúce i známe tváre slovenského gospelu. Vďaka novému súťažnému formátu sa na finále môže zúčastniť každý fanúšik, podujatie bude priamo dostupné verejnosti.

Využi jedinečnú ponuku a poď na Veľké finále GT

Veľké finále sa bude konať za účasti verejnosti po prvýkrát v histórii súťaže. Kým v minulosti išlo výlučne o prenos z priestorov Rádia Lumen, tentokrát sa vyvrcholenie projektu uskutoční pred tvárami fanúšikov gospelu. Zúčastniť sa ho môže ktokoľvek, treba však stihnúť zakúpiť si vstupenku do vypredania, počet je obmedzený.

Dá sa to jednoduchým a jediným spôsobom – vstupenku si možno zakúpiť v sieti Ticket Art, rýchlou možnosťou je online predaj.  Vstupenku nebude možné zakúpiť si na mieste. Cena je symbolických 5 eur, organizátori sa tak rozhodli, aby sa na finále mohol zúčastniť naozaj každý, vrátane študentov.

Stretnutie nových i známych tvárí gospelu s bohatým programom

Večer slovenského gospelu prinesie bohatý program. Počas 2,5-hodinového vysielania  sa na jednom pódiu objavia najlepší súťažiaci speváci, speváčky a skupiny, po dvaja z každej kategórie a naživo odspievajú súťažnú pieseň. Okrem nich sa možno tešiť na štyroch odborných porotcov, ktorí vyberú absolútnych víťazov. Ich mená organizátori predstavia v najbližších dňoch. Chýbať nebudú hostia z radov gospelových interpretov.

Foto: Depositphotos.com/maxcam
Veľké finále Gospeltalentu 2016 sa bude konať po prvýkrát za účasti publika

Každý, kto príde, získa na mieste DVD so záznamom a vyžrebovaní aj lístky na festivaly

Organizátori pripravujú atraktívny gospelový večer, ktorý prinesie dynamické spojenie vyvrcholenia projektu s dobrou hudbou, odbornou debatou a hodnotnou zábavou. Pre fanúšikov si tiež necháva nejedno prekvapenie, ktoré bude odhalené v živom prenose.


>>>   Zakúp si ešte dnes vstupenku na Veľké finále Gospeltalentu 2016


Celý večer bude snímaný kamerami a každý, kto sa na ňom zúčastní, si hneď pri odchode so sebou odnesie live záznam na DVD. Spomedzi všetkých divákov organizátori zároveň počas večera vyžrebujú aj výhercov lístkov na najväčšie kresťanské festivaly – Festival Lumen a CampFest.

Veľké finále sa uskutoční vo štvrtok 5. mája 2016 od 20:00 v Aule sv. Jána Pavla II. na Katolíckej univerzite v Ružomberku.

Autor: -ml-/-ig-
Foto: Depositphotos.com/maxcam

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.