hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Band of musicians with instruments. isolated on white background

GT: Rozdiely v hlasovaní sú minimálne, rozhoduje každý hlas

Semifinalisti Gospeltalentu 2016 bojujú o postup, rozhoduje online hlasovanie.

Už o týždeň bude rozhodnuté o finalistoch Gospeltalentu 2016. Posunúť súťažiacich pred hlavnú porotu môže každý, kto svojmu favoritovi odošle hlas. Priebežné výsledky ukazujú, že rozdiely sú minimálne.

V kategórii „spevák“ delí postupujúceho na 2. mieste a prvého nepostupujúceho po týždni hlasovania iba 23 hlasov, rozdiel medzi prvým a druhým sú pritom iba dva hlasy. Medzi ženami je rozdiel medzi postupujúcou a prvou pod čiarou aktuálne 83 hlasov, čo je však pri celkovom dennom počte v priemere 897 všetkých hlasov ľahko prekonateľná méta. Vyrovnaný je aj priebežný stav v kategórii skupín, kde tretieho z desiatky semifinalistov delí od postupu iba 57 hlasov.

Každý hlasujúci bojuje o atraktívne vecné ceny

Súťažiaci v Gospeltalente bojujú o celý zoznam atraktívnych cien, ktoré im pomôžu odštartovať ich hudobné a spevácke pôsobenie. Nechýbajú koncerty, nahrávacie štúdio či vecné ceny. O hodnotné odmeny však súťažia aj hlasujúci. Každý, kto odošle hlas, je totiž automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné CD a DVD-albumy, knihy, ale aj o vstupenky na Festival Lumen či CampFest. Žrebovanie sa uskutoční počas Veľkého finále a odmenu získajú 20 fanúšikovia. Hlasovať možno na www.gospeltalent.sk, každý fanúšik tak môže urobiť raz v každej kategórii – spolu trikrát.

Na Veľké finále môže prísť každý fanúšik

Hlasovanie trvá do nedele 17. apríla a do Veľkého finále (5. mája) posunie dvoch súťažiacich v každej kategórii. Živé rozhlasové finále, kde sa predstavia nové i známe gospelové tváre, sa bude konať po prvýkrát sa účasti publika a zúčastniť sa ho môže za symbolické vstupné ktokoľvek. Každý divák navyše získa na mieste live DVD-záznam finále a bude zaradený do žrebovania o vstupenky na najväčšie kresťanské festivaly CampFest a Festival Lumen. Veľké finále sa uskutoční v Ružomberku, vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticket Art.

Autor: -mm-/-ml-
Foto: Depositphotos.com/vadimphoto1@gmail.com

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.