hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Ilustračná foto. Zdroj: ctar.sk

Vzťahy Nezraňte sa v manželstve. Valentínsky týždeň ponúka návod

Začína sa Národný týždeň manželstva 2021. Pripravené sú viaceré online podujatia.

V pondelok 8. februára sa začína Národný týždeň manželstva (NTM) 2021. Témou „bezpečne v manželstve“ organizátori vyzdvihujú aspekty, ktoré manželský vzťah posilňujú, a tiež upozorňujú na tie, ktoré sú pre vzťah ohrozujúce. TASR o tom informoval koordinátor občianskeho združenia NTM Vladimír Sochor.

„NTM je príležitosťou prehodnotiť vzťahy, naučiť sa novým zručnostiam a priniesť potrebné osvieženie. Vytrvalým opakovaním činností prispievajúcich k upevneniu vzťahu sa podarí vybudovať návyk, ktorý partnerov podrží aj v tých ťažších časoch,“ priblížili organizátori. Väčšina aktivít sa odohrá v on-line priestore.

Manželia sa môžu inšpirovať napríklad rozhovormi na webe NTM. Organizátori pripravili tiež program so živými prenosmi a celoslovenskú on-line hru.

V predvečer Valentína, v sobotu 13. februára, je pre manželské dvojice pripravený špeciálny program s výpoveďami niekoľkých manželských dvojíc o tom, čo pre nich znamená skutočné bezpečie v ich vzťahu. Súčasťou večera budú aj úsmevné dramatizácie z manželského života a tiež priestor pre diskusiu vo dvojici.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.