hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Janais. FOTO: https://www.facebook.com/Janais.sk

Umelci vs. pandémia Janais: Pripomínam, že žijeme

Medzi umelcov, ktorí nelamentujú nad súčasnou neúprosnou situáciou patrí aj speváčka Janais. Spolu s manželom Petrom Kothajom radšej hrajú.
Slnečný deň vytiahol do prírody veľkú časť národa. Medzi nimi aj známe osobnosti. Ak ste na Kráľovej hore zahliadli dvojicu, ktorá vám pripomínala platinovo nastylovanú speváčku Janais a jej manžela – gitarového mága Petra, nezdalo sa vám to.
„Sadli sme si s mojím mužom na kameň pod lesom, zapeli si Na dosah a takéto easy live videjko je z toho. Medzitým sa nám v lese na Kráľovej hore stihli stratiť deti. Po pol hodine sme ich našťastie našli,“ opisuje Janais na Facebooku.

Už čoskoro nový videoklip

Podobne ako väčšina umelcov, aj oni sa v poslednom čase museli presunúť z analogu do digitálneho priestoru. Trpezlivo a s nádejou, že už čoskoro bude lepšie, dávajú o sebe vedieť prostredníctvom sociálnych sietí.
„Každopádne sa vám chceme aspoň takto audiovizuálne pripomenúť, že žijeme. A keď Korona dopustí, tak vám koncom mesiaca predstavíme nový videoklip k jednej nádhernej rusínskej piesni v našom prevedení.“
„Zosťaňme všetci dobre naladení. (Slovo pozitívni sa v tejto dobe už bojím použiť),“ uzavrela speváčka na sociálnej sieti.
Zdroj: https://www.facebook.com/Janais.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.