hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Súťaž: Hraj o CD-novinku a knižné odmeny

Zapoj sa do súťaže a pošli svoj tip na dobrú hudbu! Na začiatku adventu ponúkame možnosť získať hneď niekoľko hodnotných cien.

Na začiatku adventného obdobia pre teba portál igospel pripravil súťaž o viaceré hodnotné odmeny. Získaj čerstvú CD-novinku od Miriam Kaiser alebo zaujímavé knižné odmeny. Stačí ak nám napíšeš svoj pohľad a budeš to možno práve ty, komu darček pošleme až domov.

Vyžrebujeme až štyroch fanúšikov gospelu

Tentokrát hodnotnú odmenu získajú až štyria z vás. Dvom z vás pošleme nový debutový CD-album Miriam Kaiser s názvom „Deň dňu„. Viac o albume si možno prečítať tu. Ďalší dvaja z vás sa môžu tešiť na knihu „Desať rád pre šťastný život“ s podtitulom „Sprievodca na ceste k slobode“ od obľúbeného autora Anselma Grüna z dielne Vydavateľstva Don Bosco.

sutaz _ kaiser a 10 rad

Chceš získať jednu z cien? Napíš nám tip na dobrú gospelovú pieseň do adventného obdobia a pripíš vysvetlenie, prečo by si mali poslucháči pustiť práve tú. Odpoveď nám pošli do utorka 2. decembra mailom na adresu info@igospel.sk a pripoj k nej svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať cenu. Mená 4 víťazov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Gospel talent v stredu 3. decembra. Víťaza náhodne vyžrebujeme a najzaujímavejšie odpovede predstavíme ako povzbudenie v nasledujúcich dňoch.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.