hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Súťaž: Inšpiruj v mesiaci kníh dobrým tipom a vyhraj

Mesiac kníh ti ponúka hodnotnú vyhrať. Stačí poslať tip.

Marec je mesiac kníh. Igospel ťa v ňom pozýva získať hodnotné knižné odmeny za jednoduchý tip. Zapoj sa do súťaže, ktorá môže opäť mnohých povzbudiť a inšpiruj svojím tipom na dobrú knihu.

Inšpiruj druhých tipom na dobrú knihu pre mladých

Pošli nám tip na dobrú knihu pre mladých a inšpiruj aj ďalších, aby po nej siahli. Stačí, ak nám napíšeš jej názov, meno autora a dopíšeš jednou-dvomi vetami, prečo je kniha taká výnimočná, resp. čím ťa oslovila. Môže ísť tak o domáceho, ako aj o zahraničného autora. Za jeden tip tak môžeš vyhrať hodnotnú knihu.

sutaz _ marec 2015

Svoj tip nám pošli do štvrtku 26. marca emailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme štyroch výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe knihy “Posledný exorcista Satan vo Vatikáne” od Pátra Amortha alebo „V sile Slova“ od Mariána Gavendu z dielne Vydavateľstva Dona Bosca. Mená víťazov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Igospel počas Kvetného víkendu.

Foto perex: Foto: ©Depositphotos.com/belchonock
Obrázky: donbosco.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.