hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Súťaž na víkend: Napíš názor a vyhraj knihu alebo CD

Portál igospel pre teba pripravil seriál súťaží. Podeľ sa s nami o svoj názor a získaj zaujímavé odmeny. V prvom kole hráme o CD-album i hodnotnú knihu. 

S portálom igospel môžeš hrať o hodnotné ceny! Stačí, ak nám do utorka 14. októbra napíšeš, prečo počúvaš gospelovú hudbu. Svoju odpoveď odošli emailom na info@igospel.sk a pripoj k nej svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať zaujímavé povzbudenie. Mená jeho dvoch majiteľov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Gospel talent v stredu 15. októbra. Víťazov náhodne vyžrebujeme a najzaujímavejšie odpovede predstavíme v nasledujúcich dňoch.

SUTAZ _ Neotraseny a Neopustis

Dvaja z vás môžu získať jedno z týchto povzbudení:

Knihu „Neotrasený“ od Dana Woolleyho v spolupráci s Jennifer Schuchmannovou  (silný, autentický a povzbudzujúci príbeh viery)

CD „Neopustíš“ od Rieky života (12 skladieb vrátane obľúbených „Síl nám pribúda“, „Poďme chváliť ho“, „Nádherný“, Nežne zlomený“, „Vládca“ či „Neopustíš“)

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.