hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Súťaž: Vyber pieseň a získaj CD a knižnú odmenu

Opäť ťa pozývame hrať o zaujímavé odmeny! Stačí poslať tip na pieseň, ktorá rozveselí.

Poznáš gospelovú pieseň, ktorá dokáže rozveseliť? Pošli nám jej názov a vyhraj hodnotnú cenu! Tentokrát môžeš získať obľúbený CD-album či knižnú odmenu.

Ktorá gospelová pieseň dokáže vnútorne rozveseliť?

Zapojením do súťaže sa nielen zaradíš do žrebovania o zaujímavé ceny, ale tvoj tip môže niekoho naozaj potešiť. Výber zo zaslaných návrhov totiž prinesieme ako povzbudenie pre čitateľov igospelu. Napíš nám, ktorá gospelová pieseň dokáže podľa teba vnútorne rozveseliť. Nezáleží pritom, či ide o domácu alebo zahraničnú skladbu.

sutaz o F6 a Zartujme

Svoj tip nám pošli s úplným názvom piesne a menom interpreta do stredy 21. januára mailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe obľúbeného CD-albumu s názvom „Jn 8,32“ od kapely F6 a knihu „Žartujme a radujme sa“ od Jaroslava Hoffera SDB z dielne Vydavateľstva Dona Bosca. Mená víťazov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Igospel vo štvrtok 22. januára.

Foto perex: Foto: ©Depositphotos.com/Syda_Productions
Obrázky: F6 a donbosco.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.