hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Present wrapped in red paper on a wooden background for a voucher or a christmas or birthday greeting card

Veľká vianočná súťaž: Hraj o jedno z 10 novučkých CD

Získaj jeden z čerstvých vianočných albumov!

Spríjemni si najkrajšie sviatky v roku jednou z úplných CD-noviniek! Vianočné albumy od speváčky Janais, tvorivej skupiny Poetica Musica či kapely Kéfas pošle portál iGospel až domov  desiatim čitateľom. Zapojením sa do súťaže zároveň môžeš povzbudiť iných a svojím želaním možno niekomu pomôžeš prežiť skutočné Vianoce.

Najkrajšie želanie k Vianociam

Napíš nám najkrajšie želanie ku skutočnému prežitiu Vianoc, ktoré by si druhému človeku vedel/a dať.  Môže ísť o akékoľvek dlhé želanie – jednu vetu, ako aj celé zamyslenie. Podmienkou však je, že musí ísť o tvoje vlastné prianie, nie prevzaté od niekoho iného.

vianocna sutaz iGospel

Svoje želanie nám pošli do nedele 20. decembra do 20:00 emailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme desiatich výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe niektorého z novučkých CD. Mená víťazov zverejníme na portáli iGospel i FB stránke iGospel v pondelok 21. decembra, keď zároveň odošleme CD tak, aby stihli prísť ešte do Vianoc.

iGospel zároveň ďakuje všetkým trom interpretom za albumy, ktoré do súťaže dodali!


Prečítaj si aj:

Unikátne adventno-vianočné CD pozýva putovať k vzácnym stretnutiam

Janais vydala nádherný vianočný album

Kapela Kéfas vynovila koledy, vznikol bohatý vianočný album


Foto perex: ©Depositphotos.com/Jeanette.Dietl
Obrázky CD: Janais, Poetica Musica, Kéfas

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.