hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Vianočná súťaž o balíčky kníh: Pošli tip na pieseň a vyhraj

V sérii súťaží pokračujeme vianočným kolom – vyhraj s igospelom balíček kníh! Stačí, ak nám pošleš tip na najlepšiu vianočnú gospelovú pieseň.

Bezprostredne pred tohtoročnými Vianocami ti portál igospel ponúka možnosť vyhrať hodnotné odmeny v ďalšej súťaži. Tentokrát môžeš vyhrať balíček kníh obľúbených príbehov na potešenie duše od Bruna Ferrera. Stačí, ak nám pošleš svoj tip na najlepšiu vianočnú gospelovú pieseň. Nezáleží pritom, či ide o domácu alebo zahraničnú skladbu.

sutaz_ferrero

Ktorá je najlepšia vianočná gospelová pieseň?

Svoj tip na najlepšiu vianočnú gospelovú pieseň nám pošli s jej úplným názvom a menom interpreta do štvrtku 18. decembra mailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať balíček kníh od Bruna Ferrera. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorým až domov pošleme vianočný darček v podobe balíčka štyroch kníh na potešenie duše od obľúbeného autora Bruna Ferrera. Mená víťazov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Gospel talent v piatok 19. decembra. Najzaujímavejšie odpovede predstavíme ako povzbudenie pre poslucháčov gospelu v nasledujúcich dňoch.

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.