hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Víkendová súťaž o CD a knihu: Tvoja rodina

Znova hráme o hodnotné ceny. Pošli zážitok z rodiny a povzbuď ním aj ďalších!

Počas víkendu, keď Slovensko žije témou prirodzenej rodiny, ťa pozývame povzbudiť druhých zážitkom z vlastnej. Zapojením sa hráš o hodnotnú knižnú a CD odmenu.

Spomenieš si na nejaký z najkrajších momentov vo svojej rodine?

Pošli nám svoj zážitok a hraj o hodnotné ceny. Dôležitejšie než to je však možnosť povzbudiť aj iných k radosti z daru rodiny, manželstva mamy a otca, ich vzťahu s deťmi či súrodenectva. Výber zo zaslaných odpovedí totiž prinesieme ako povzbudenie pre čitateľov igospelu. Napíš nám nejaký z najkrajších momentov, ktorý si zažil/a vo svojej rodine.

Svoj zážitok nám pošli do pondelka 9. februára mailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe knihy „Láska v maličkostiach“ s podtitulom „Príbehy z rodinného života“ od Mikeho Aquilinu z dielne Vydavateľstva Dona Bosca a CD „Dávam všetko“ od Rieky života. Mená víťazov zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Igospel v utorok 10. februára.

Foto perex: Foto: ©Depositphotos.com/jannystockphoto
Obrázky: kumran.sk a donbosco.sk

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.