hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

CoolBand má hudobnú novinku pre milovníkov života

Skupina CoolBand predstavila skladbu „Ako strom“ pre každého, kto si váži život. 

Domáca kresťanská hudobná scéna pozná ďalšiu skladbu, ktorá oslavuje život v každej jeho fáze. S názvom „Ako strom“ ju predstavila skupina CoolBand z košickej farnosti Nad Jazerom. Hudobná novinka pozýva okrem iného „veriť, že keď je najťažšie, nikto nás neodpíli“.

Pre každého, kto si váži ľudský život

Piesňou chceme osloviť každého, kto má rád život, váži si ho a chce ho žiť a chrániť od začiatku až do konca,“ hovorí líder CoolBandu a autor hudby Oďo Kuľbaga. Inšpiráciou pre vytvorenie sa stala súťažná výzva Národného pochodu za život, ktorý sa uskutoční 20. septembra v Bratislave. „Do pozornosti mi dal túto možnosť otec Dušan z kňazského seminára. Potom to už prišlo samo,“ priblížil vznik skladby Kuľbaga. Textom prispel skúsený Jozef Husovský.

Chcem byť ako strom, čo aj keď padne, vždy niečo zmení nenápadne.“ Toto i ďalšie pozvania zamyslieť sa nad hodnotou života obsahuje skladba v celej dĺžke. Pieseň „Ako strom“ nahrali v štúdiu Sinus Records, za výslednou podobou stojí Peter Jakab.
CoolBand – Ako strom: 
Foto: Dustin Scarpitti

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.