hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Víťazná kapela GT 2016 Way to go má nový klip, pozýva nebáť sa žiť

Moravsko-slovenská skupina Way to go predstavila hudobnú novinku Padám.

V máji získali prvenstvo v celoslovenskej súťaži Gospeltalent 2016 a dnes predstavujú už svoj druhý klip. Piati nadaní interpreti a autori z Moravy a Slovenska, ktorí vystupujú pod názvom Way to go, razia cestu upozorňovania na potrebu pomoci druhým. Kým v debute „Vodiaci pes“ vzdali hold nevidiacim, novinkou „Padám“ zdôrazňujú, že ani nejestvuje situácia, v ktorej človek ostáva sám.

Ži, veď nie si sám, máš pre čo žiť, nesmieš sa báť. Viem, i keď padám, mám za ním ísť, on má ma rád,“ graduje v refréne hudobnej novinky Way to go gospelové posolstvo. „I keď človek často padá, predsa si môže byť istý, že nikdy nie je sám a niekto ho má rád,“ približuje líder kapely Jožka Balada. Autorom piesne Padám je František Herz, ktorý v nej zároveň vystupuje ako sólista. Skladbu natočili v štúdiu Davida Vonšíka, za klipom stojí samotná kapela.

Skupina Way to go pôsobí na gospelovej hudobnej scéne dva roky a priaznivci ju okrem mohli stretnúť aj na nedávno skončenom turné Gospeltalent Rádio Lumen Tour 2016, kapela sa predstavila v Považskej Bystrici a Trnave. V ďalšom roku plánujú začať s natáčaním svojho debutového CD. Viac o kapele sa možno dozvedieť na Facebooku a ich piesne vypočuť na YouTube kanáli.

Autor: -kz-
Foto: Way to go

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.