hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Súťaž: Napíš, čo ťa inšpirovalo a získaj CD-novinku

Poraď aj ďalším a získaj nové CD od Petra Milenkyho!

Pri príležitosti vydania nového albumu kňaza, speváka, hudobníka a skladateľa Petra Milenkyho pripravil portál iGospel ďalšiu súťaž. CD s názvom „Dnes už viem“ vyjadruje osobitný pohľad človeka, ktorý v rokoch štyridsiatnika už pozná odpovede na mnoho životných otázok a môže byť inšpiráciou pre mnohých. Napíš nám, kto a čím inšpiroval teba a získaj túto gospelovú novinku.

Čo ťa inšpirovalo?

Čo ťa posunulo dopredu, pomohlo v raste? Pošli nám odpoveď a zapoj sa do súťaže. Môže ísť o citát, myšlienku či konkrétnu životnú udalosť, skúsenosť, ktorá ťa pozitívne naštartovala a môže byť motorom aj pre iných. V prípade myšlienky, ktorá patrí niekomu inému, nezabudni pripísať meno autora.

milenky sutaz

Svoju odpoveď nám pošli do štvrtku 7. mája emailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe CD Petra Milenkyho „Dnes už viem“. Mená víťazov zverejníme na portáli iGospel i facebookovej stránke iGospel počas nasledujúceho víkendu.


Prečítaj si aj:
Na svete je tretí album Petra Milenkyho & bandu, apeluje na vzťahy


Foto perex: ©Depositphotos.com/PetarPaunchev
Obrázok CD: Peter Milenky

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.