hľadáme hodnoty
v hudbe i spoločnosti

Začína sa Godzone tour: 5 dôvodov, prečo prísť

Godzone Tour pozýva do piatich slovenských miest i do Prahy.

Projekt Godzone dnes začína svoje ôsme evanjelizačné turné. Šesť dní plných dobrovoľníckej práce, evanjelizácie na námestiach a evanjelizačných koncertov v športových halách a na zimných štadiónoch bude niesť názov Generácia KIOBK: Nový level. Turné bude opäť prebiehať počas Týždňa Cirkvi pre mládež v Poprade, Košiciach, Žiline, Banskej Bystrici, Bratislave a Prahe a bude pre všetkých zadarmo. Ponúkame ti 5 dôvodov, prečo sa ti aj tento rok oplatí prísť!

1. Kapely

Počas jedného Godzone večera zažiješ na pódiu jedinečné vystúpenia kapiel ESPÉ, Heartbeat, Godknows a Lámačské chvály. Každá zvlášť i všetky spolu v zábavných častiach aj v hlbokom uctievaní. Niektoré úplne klasicky, niektoré v hudobných prevedeniach, v akých si ich doteraz nezažil. Nový level kreativity, originality a experimentov. Božia prítomnosť a spojenie skvelých hudobníkov, to je kombinácia hodná toho, aby si to zažil!

2. Vyhlásenie mesta NSM

Skratka NSM v sebe ukrýva Národné stretnutie mládeže, ktoré si mal možnosť zažiť už dvakrát v nadväznosti na Svetové dni mládeže. Naposledy to bolo v Poprade pod názvom P15. V Poprade bude v pondelok začínať Godzone tour. A keďže obe tieto podujatia zastrešuje Rada pre mládež a univerzity pri KBS, mesto najbližšieho NSM sa dozvieš práve počas prvého Godzone večera v Popradskej Aréne. Zatiaľ ostáva ukryté pod neznámou X18.

3. Unikátny program

Je náročné nájsť jedno slovo, ktoré by opísalo program Godzone večerov. Zábava, priestor pre svedectvá aj evanjelizačné slovo, dramatická divadelná medzihra a záverečný čas modlitieb a uctievania. Celý program je každý rok starostlivo pripravovaný počas niekoľkých mesiacov a do jeho realizácie sa zapájajú hudobníci, tanečníci a umelci z celého Slovenska. Tohto roku je napríklad kolektív hudobníkov obohatený o skvelú dychovú sekciu. O prekvapenia počas Godzone večerov nebude núdza! Vstupné na večerný program je vždy a pre všetkých zdarma.

4. Spoločenstvo

V projekte Godzone už od roku 2012 hovoríme o Generácii, ktorej ide o Božie kráľovstvo, v skratke KIOBK. Táto generácia sa každý rok stretáva počas Godzone tour alebo na Godzone konfrencie a vytvára spolu krásne spoločenstvo mladých ľudí, ktorí spoločne hľadajú Boha. Na tour môžeš stretnúť priateľov z rôznych menších spoločenstiev, kamošov z okolia a zistiť, že v tomto celom nie si sám.

5. Stretnutie, ktoré zmení tvoj život

Počuli sme už priveľa svedectiev o tom, ako Pán Boh menil životy ľudí počas turné a aj preto veríme, že je to niečo, čo môžeš zažiť aj ty. Stretnutie s Bohom je to, čo poháňa celý tím turné stále ďalej a jedine Jeho láska nás môže zaviesť na nový level. Prijmi pozvanie na stretnutie s najdôležitejšou osobou tvojho života a zaži, ako sa tvoj život posunie na #novylevel.

Autor: Ivana Šalgová
Foto: Godzone

Nestíhate si prečítať všetky články, ale chcete zostať v obraze? Najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je nechať nám svoj e-mail a my vám pošleme vždy čerstvý výber najdôležitejších textov o dianí v hudbe i spoločnosti.
Poďte na to:

Máte pre nás tip na dobrý článok zo sveta hudby alebo spoločnosti? Sem s ním! Najlepšie tipy radi spracujeme.